Aluminum Extrusion Profile – 40-4084-LITE X 2000 MM
SKU:
40-4084-LITE X 2000 MM
Series: 40
In Stock
Specifications
Part Number40-4084-LITE X 2000 MM
Manufacturer80/20
TypeExtrusion 40mm x 80mm (1 Closed Side)